طراحی لبخند (اصلاح طرح لبخند و زیبایی خنده) لبخند هالیوودی

وقتی‌که شما سرحال به نظر می‌رسید و احساس خوبي داريد ، چیزهای متفاوت ديگري نظر سايرين را به خود جلب می‌کند . اگر شما می‌خواهید در شكل و شمايل خود تغيير ايجاد كنيد ، دندانپزشكي نوين زیبایی می‌تواند به‌کلی لبخندتان را عوض نمايد . درصورتی‌که انجام بيش از يك روش زيبايي را در نظر داريد ، احتمالاً به فرايند اصلاح طرح لبخند نياز مند هستيد . اصلاح طرح لبخند، تركيبي جامع از چند روش زيبايي دندان است و هدف از آن افزايش بهبود زيبايي لبخند و ظاهر شماست . اصلاح طرح لبخند بر رفع مشكلات مختلف از جمله دندان‌های شكسته ، لب‌پریده ، درمان دندان کج و افتاده و بدرنگ تمركز دارد .

تنها يك روش دندانپزشكي زيبايي می‌تواند بهبود چشمگيري در ظاهر لبخند شما ايجاد نمايد .

با تركيب چندين روش در برنامه درماني جامع اصلاح طرح لبخند ، می‌توانیم به بيماران كمك كنيم تا به نتايج خیره‌کننده و چشمگيرتري دست يابند . ما در كلينيك تخصصي ارتودنسي و دندانپزشكي دكتر خديوي می‌توانیم طرح لبخند سفارشي را براي شما طراحي نماييم كه درخور اهداف شخصي شما باشد و ویژگی‌های مورد نظرتان در آن تحقق يابد . براي كسب اطلاعات بيشتر درباره مزیت‌های اصلاح طرح لبخند می‌توانید از طريق 02177731009 و 02177731008 با ما تماس حاصل فرماييد .[/alert]

مزاياي اصلاح طرح لبخند


 فرايند اصلاح طرح لبخند لثه‌های ناصاف و بدشکل را اصلاح و مشكلات ديگر دندان را برطرف می‌نماید . همچنين اصلاح طرح لبخند می‌تواند به ‌طور چشمگير طول ، عرض ، رنگ و شكل دندان‌ها را تغيير دهد تا ظاهري شاداب و متناسب داشته باشيد . اصلاح طرح لبخند فقط رويکرد زيبايي ندارد بلكه در طي انجام فرايند اصلاح ، براي تشخيص مشكلات كاركردي دندان از جمله بيماري نيش بد يا همان مال آلكوژن ، دندان‌ها معاينه می‌شوند .

فوايد داشتن لبخند اصلاح‌شده عبارتند از :

  • تجانس. انجام چندين روش زيبايي توسط يك دندانپزشك، به شما كمك می‌کنند تا از تفاوت‌ها و تضادهایی كه در هنگام انجام همان روش‌ها توسط چند دندانپزشک با تكنيك ها و مواد مختلف و با صرف زمان بيشتر ممكن است روي دهد جلوگيري شود .
  • كاهش تعداد جلسات مراجعه. دندانپزشك با استفاده از فرايند جامع اصلاح طرح خنده ، می‌تواند روش‌های درمانی را به نحوي مؤثر طبقه‌بندی كند تا در وقت شما صرفه‌جویی شود و تعداد جلسات مورد نیاز به حداقل برسد .
  • صرفه‌جویی در هزينه. به دليل اينكه اصلاح طرح خنده راهكاري جامع است با استفاده از آن می‌توان از پرداخت هزینه‌های اضافي روش‌های زيبايي دندان اجتناب كرد .

مشكلاتي كه در اصلاح طرح لبخند برطرف می‌شوند


 اركان مختلف طراحي لبخند با هم تركيب می‌شوند تا بدون استفاده از هرگونه جراحي سخت و تهاجمي ظاهر خود را تغيير و بهبود دهيد .

شكل صورت – از لحاظ زيبايي شكل دندان‌هایتان بايد با شكل و ویژگی‌های چهره يتان هماهنگ باشد .

رنگ دندان‌ها – تناسب رنگ در ايجاد لبخندي كه طبيعي به نظر می‌رسد و نه مصنوعي بسيار مهم است . معمولاً دندان‌های سفيدتر در لبخندهاي جوان‌تر طبیعی‌تر به نظر می‌رسند . همچنين دندان‌هایی كه شفافيت ندارند غيرطبيعي و مصنوعي به نظر می‌آیند . در آخر ، رنگ ، پوست و موي شما ممكن است كه بر تيرگي يا روشني ونيرهای پرسلين پيشنهادي اثر بگذارد .

دندان‌های كج – در اصلاح طرح لبخند با پر كردن فضاها و هم تراز كردن دندان‌ها از طريق انجام ارتودنسي می‌توان دندان‌های كج را صاف كرد .

دندان لب‌پریده و يا داراي فاصله – با فرايند اصلاح طرح لبخند می‌توان دندان‌های لب‌پریده ، ترک‌خورده و يا دندان‌های ناقص را  پوشاند . همچنين از اين روش‌های اصلاح طرح لبخند می‌توان براي از بین بردن فاصله بين دندان‌ها و صاف كردن دندان‌ها نيز استفاده نمود .

کاندیداهای اصلاح طرح لبخند


 طراحي لبخند يك برنامه درماني  کاملاً سفارشي است كه براي رفع نيازها و اهداف شخصي هر بيمار به‌طور انحصاري براي همان فرد طراحي می‌شود . در هنگام مشاوره شخصي ، دندانپزشك تشخيص می‌دهد كه آيا شما براي انجام اصلاح طرح لبخند كانديدا مناسبي هستيد يا خير . پزشك براي آگاهي از اهداف هر فرد به كمك تكنولوژي پيشرفته، دندان و فك شما را معاينه می‌کند . براي اينكه بيمار صلاحيت انجام طرح لبخند را دارا شود بايد از سلامت دهاني خوبي برخوردار باشد و نبايد هیچ‌گونه پوسيدگي و بيماري لثه در دهان فرد وجود داشته باشد . ما می‌توانیم با انجام درمان‌های ترميمي نظير ايمپلنت (كاشت) دندان و روكش ، شرايط شما را براي اصلاح طرح لبخند بهبود دهيم .

اصلاح لبخند به چه روش‌هایی انجام می‌شود ؟


 اصلاح طرح لبخند تركيبي از دو يا چند روش زيبايي در يك برنامه درماني است .

ارتودنسي زيبايي

از بريس هاي ارتودنسي می‌توان براي اصلاح كجي دندان و يا عقب- جلو بودن دندان ها استفاده كرد . اگر دندان‌هایی داريد كه كمي كج هستند احتمالاً روش ارتودنسي اصلی‌ترین ركن در اصلاح طرح لبخند شما خواهد بود . معمولاً دندانپزشك به شما پيشنهاد می‌کند كه ابتدا ارتودنسي را انجام دهيد زيرا اين روش بر چگونگي و نحوه اصلاح بقيه دندان‌ها اثر می‌گذارد . به دليل اينكه اصلاح طرح لبخند ، زيبايي و ظاهر لبخند شما را مورد هدف قرار می‌دهد ، بسياري از پزشكان روش‌های درماني ظریف‌تری را به شما پيشنهاد می‌کنند . ارتودنسی نامرئی ( اينويزيلاين ) به‌اندازه ارتودنسي ثابت مؤثر هستند .

ونير هاي پرسلن

اين پوسته‌های سفارشي ساخته‌شده از نوع پرسلن در جلوي دندان‌ها كار گذاشته می‌شوند تا بسياري از مشكلات و نقص‌های دندان را بپوشاند و يك لبخند زيبا و متقارن ایجاد کنند .

كامپوزيت دندان

به ‌منظور پنهان كردن نقص و مشكلات دندان‌ها و بهبود ظاهر آن‌ها رزين ها به‌ طوری ماهرانه بر روي سطح دندان كار گذاشته می‌شود.

سفيد كردن دندان

براي از بين بردن لکه‌های روي دندان و درخشان كردن آن‌ها سفيد كردن دندان در مطب پزشك و يا در خانه به شما توصيه می‌کنیم .

روكش دندان يا كراون

ما می‌توانیم با استفاده از روش‌های ترميمي سفارشي بادوام ، از طريق پوشاندن كامل دندان‌های به‌شدت تخریب‌ شده،  وضعيت دندان‌ها را بهبود دهيم.

اصلاح لبخند لثه‌ای

در روش اصلاح لبخند لثه‌ای با استفاده از دستگاه ليزر پیشرفته‌ می‌توان بافت‌های اضافه لثه را برداشت تا لبخند زیبایی در طرحی جديد براي شما ايجاد شود .

سؤالاتی درباره اصلاح طرح لبخند


 من می‌خواهم طرح لبخند خود را عوض كنم شما چه طرح لبخندي را به من پيشنهاد می‌کنید .

هیچ‌گاه دو نفر دقيقا شبيه هم نيستند و در مورد لبخند هم همین‌طور است ، لبخند دو نفر کاملاً شبيه به هم نيست . براي شروع فرايند اصلاح طرح لبخند اولين چیزی كه به آن نياز داريد يك جلسه مشاوره است. در اين جلسه مشاوره دندانپزشك به نظر شما گوش می‌کند و نمونه‌هایی از تغييرات احتمالي را به شما نشان می‌دهد . همچنين دهانتان را معاينه می‌نماید و براي اصلاح طرح لبخند شما يك برنامه درماني طرح‌ریزی می‌کند .

درصورتی‌که به بيش از يك روش احتياج باشد چه طور ؟

معمولاً اهداف اصلاح لبخند با انجام بيش از يك روش درماني تحقق پيدا می‌کند . بسته به وضعيت سلامت دهان ممكن است كه ما به شما دو يا چند روش پيشنهاد كنيم كه می‌تواند تركيبي از درمان‌های ترميمي و يا زيبايي می‌باشد . برخي از روش‌های تركيبي كه ما انجام داده‌ایم عبارتند از تركيب روش سفید کردن دندان با روش روكش پرسلن و يا تركيب ايمپلنت (كاشت) دندان با روش ارتودنسي . پس از مشاوره اوليه می‌توانیم به شما توضيح دهيم كه براي رسيدن به لبخند دلخواهتان به چه روش‌هایی نياز داريد .

استفاده از كدام روش‌های زيبايي متداول‌تر است ؟

بسته به آن چيز كه بيمار دوست دارد كه در آن‌ها تغيير ايجاد كند و مدت‌زمانی كه می‌خواهد به اين كار اختصاص دهد ، محدود ه و نوع روش‌های زيبايي مورداستفاده از روش ونيرپرسلن ، سفيد كردن دندان ، ايمپلنت (كاشت) دندان و كامپوزيت دندان تا جراحي خط لثه و يا هر روش زيبايي دیگری كه ما به شما توصيه می‌کنیم می‌تواند متفاوت باشد .

به چند جلسه براي تكميل نياز است ؟

اين مسئله به روش‌هایی كه براي رسيدن شما به نتيجه دلخواهتان موردنیاز است بستگي دارد . ممكن است كه فرايند اصلاح طرح لبخند شما با انجام يك يا دو جلسه در ظرف يك هفته تكميل شود . اگر چندين روش زيبايي را انتخاب می‌کنید ، رسيدن به نتايج كامل زمان و تعداد جلسات بيشتري مطلبد .

آيا نياز به هزينه زيادي دارد ؟

ميزان هزينه در هر موردی متفاوت هست و تخمين دقيق هزینه‌ها دشوار است . هرچند كه عدم مراقبت از دندان‌ها می‌تواند موجب مصرف هزینه‌های اضافي براي اصلاح خرابی‌ها و آسیب‌های واردشده به دندان‌ها و بهبود شكل ظاهری‌تان شود .

4/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *