دندانپزشکی شرق تهران

بهترین متخصص ارتودنسی در شرق تهران (تهرانپارس)

اگر به دنبال یک متخصص ارتودنسی خوب در شرق تهران هستید و می‌خواهید دندان‌های خود یا فرزندانتان را با کیفیت بالایی درمان کنید، با ما در این مقاله همراه شوید. پیدا کردن متخصص ارتودنسی در تهرانپارس (شرق تهران) نیازمند آشنایی با نکاتی است که باید در زمان انتخاب یک دندانپزشک حاذق مدنظر قرار دهید.

معرفی متخصص ارتودنسی در شرق تهران

در صورتی که در شرق تهران زندگی می‌کنید قطعا به دنبال یک متخصص ارتودنسی خوب در سمت شرق تهران هستید؛ زیرا این فرایند زمان زیادی نیاز دارد و باید دفعات بسیاری را به مطب یا کلینیک بروید. به همین دلیل حتما باید جایی را انتخاب کنید که در نزدیکی محل زندگیتان است تا سختی برای رفت و آمد زیاد یا طی کردن مسافت نداشته باشید.

دکتر علیرضا خدیوی یکی از متخصصین ارتودنسی در شرق تهران است،  وی با تمرکز بر کیفیت و پیشرفت در درمان ارتودنسی، به عنوان یک مرجع قابل اعتماد شناخته شده است. دکتر خدیوی با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و روش‌های مدرن، تلاش می‌کند تا بهترین نتایج را در ترمیم و تنظیم دندان‌ها و فک‌ها برای بیماران خود به ارمغان آورد. با توجه به تجربه و تخصص وی، بیماران اعتماد خود را به او می‌کنند و با اطمینان در روند درمانی که توسط ایشان ارائه می‌شود، شرکت می‌کنند.

متخصص ارتودنسی در شرق تهران

چرا ارتودنسی در مطب شرق تهران دکتر خدیوی؟ 

تجربه موفق در درمان ارتودنسی کودکان توسط دکتر خدیوی در مطب تهرانپارس، باعث ایجاد اعتماد در والدین شده است. این درمان‌ها به صورت بی‌درد و بدون عارضه انجام می‌شود و تا به امروز، نتیجه‌های بسیار مطلوبی را برای بیماران خردسال به ارمغان آورده است. با توجه به این موفقیت‌ها، دکتر علیرضا خدیوی، به عنوان یکی از بهترین متخصصان ارتودنسی کودکان در منطقه تهرانپارس (شرق تهران) شناخته شده است. والدین با آگاهی از رزومه‌ی ایشان و نتایجی که در درمان‌های ارتودنسی کودکان تحت نظارت وی به دست آمده است، از ارائه خدمات توانمندانه و حرفه‌ای ایشان مطمئن هستند.

فرایند ارتودنسی برای کودکانی که مشکلاتی در فک خود دارند، ممکن است تا چهار یا پنج سال هم طول بکشد. به همین دلیل اگر در سمت شرق تهران هستید، باید به سراغ بهترین متخصص ارتودنسی کودکان در شرق تهران بروید. 

 

ویژگی های متخصص ارتودنسی در تهرانپارس ؟

برا انتخاب متخصص جهت شروع درمان ارتودنسی در شرق تهران و سایر شهرها و مناطق دیگر، لازم است که فرد را از چندین جهت بررسی کنیدف از جمله مهمترین ویژگی ها عبارتند از:

آشنایی با روانشناسی کودک

یک متخصص ارتودنسی باید با روانشناسی کودکان آشنا باشد تا بتواند به خوبی با آن‌ها ارتباط برقرار کرده و مانع از ایجاد ترس در این قشر سنی شود. همچنین ارتباط موثر با کودکان، او را به ادامه فرایند علاقه‌مندتر می‌کند و در نهایت نتیجه بهتری را برای او به ارمغان خواهد آورد.

داشتن مطبی جذاب برای کودکان

متخصص ارتودنسی کودکان در شرق تهران باید مطب خود را برای راحتی بیشتر آن‌ها طراحی کند. برای مثال صندلی‌هایی با ارتفاع مناسب را انتخاب کرده یا اینکه از رنگ‌ها و المان‌های کودکانه کمک بگیرد. این موضوع باعث می‌شود که فرزند شما علاقه بیشتری را برای حضور در مطب متخصص ارتودنسی تهرانپارس از خود نشان دهد.

رضایت بیماران از او

یکی دیگر از معیارهایی که باید برای انتخاب بهترین متخصص ارتودنسی در شرق تهران در نظر داشته باشید، رضایت بیماران قبلی است. بنابراین قبل از هر اقدامی، با مراجعان قبلی صحبت کرده و مطمئن شوید که دکتر موردنظر شما، از مهارت کافی برای این کار برخوردار است.

ارائه به‌روزترین درمان‎ها

به طور معمول در هر مرکز ارتودنسی، درمان‌های به‌روزی بر اساس آخرین دانش دندانپزشکی ارائه می‌شوند. دکتر خدیوی در کلینیک ارتودنسی در شرق تهران همواره تلاش می‌کند تا دانش خود را آپدیت نگه داشته و با توجه به مشکل بیمار، از بهترین راه‌های درمانی استفاده کند.

کلینیک ارتودنسی در شرق تهران

متخصص ارتودنسی یا دندانپزشک معمولی؟

بسیاری از افراد تصور می‌کنند که دندانپزشکان عمومی هم می‌توانند به راحتی از پس انجام درمان‌های مربوط به ارتودنسی برآیند، اما باید بدانید که دانشجویان دندانپزشکی، پس از اتمام دوره عمومی باید یک دوره سه تا چهار ساله را بگذرانند که تبدیل به متخصص ارتودنسی شوند. به همین دلیل برای اصلاح مشکلات مختلفی مانند برطرف کردن فاصله موجود میان دندان‌ها، هم راستا نبودن دندان‌ها و هم تراز نبودن استخوان فک، باید به متخصص ارتودنسی شرق تهران مراجعه کنید.

هزینه درمان در کلینیک ارتودنسی در شرق تهران

هزینه معاینه توسط بهترین متخصص ارتودنسی تهرانپارس بستگی به عوامل مختلفی دارد که در ادامه آن‌ها را بررسی می‌کنیم.

نوع مشکل موجود در فک و دندان‌ها

به طور معمول مهمترین عامل تاثیرگذار بر روی هزینه دریافت شده توسط متخصص ارتودنسی در تهرانپارس، نوع مشکل موجود در دهان و دندان شما است. در صورتی که نیاز به نوع خاصی از ارتودنسی داشته باشید یا برای باز شدن فضای رشد دندان‌ها، احتیاج به کشیدن برخی از آن‌ها وجود داشته باشد، هزینه شما بالاتر خواهد رفت.

مدت زمان موردنیاز برای اصلاح مشکل

از دیگر عوامل موثر بر روی هزینه ارتودنسی شرق تهران می‌توان به مدت زمان موردنیاز برای اصلاح مشکل موجود اشاره کرد. هرچه شما زمان بیشتری برای حل این مشکل نیاز داشته باشید، هزینه‌های جانبی مانند رفت و آمد یا ویزیت بیشتر خواهد شد. به همین دلیل پیشنهاد می‌دهیم که برای کاهش هزینه‌های این بخش، تا حد امکان به سراغ متخصص ارتودنسی در شرق تهران بروید که نزدیک محل زندگی شما باشد و زمان ارتودنسی شما را کاهش دهد.

نوع ارتودنسی انتخابی

بسته به اینکه در چه بازه سنی قرار گرفته باشید، جنس و نوع ارتودنسی برای شما متفاوت خواهد بود. برای مثال متخصص ارتودنسی کودکان در شرق تهران، برای کودکان بالای ۱۲ سال از ارتودنسی ثابت استفاده می‌کند که قابلیت چسبانده شدن با چسب را در خود دارد. همچنین اگر می‌خواهید در طی این مدت زیبایی دهان و دندان خود را حفظ کنید، متخصص ارتودنسی در شرق تهران، استفاده از نوع نامرئی را توصیه خواهد کرد که قیمت بالاتری دارد و با براکت‌های سرامیکی ساخته می‌شود.

مرکز ارتودنسی شرق تهران

مراجعه به مرکز ارتودنسی شرق تهران یک ایده بسیار خوب برای کسانی است که حس می‌کنند پیدا کردن یک متخصص خوب در زمینه ارتودنسی یک کار بسیار دشوار و زمانبر است. شما می‌توانید با صرف زمان کمتر، یک مرکز خوب را در این حوزه پیدا کنید. در نتیجه تا حد زیادی خیالتان راحت می‌شود که می‌توانید با بهترین متخصص ارتودنسی در تهرانپارس ارتباط برقرار کنید.

از سوی دیگر به دلیل زیادتربودن تعداد مراجعان مرکز ارتودنسی شرق تهران، راحت‌تر می‌توانید از تجربه سایر بیماران استفاده کنید. دکتر علیرضا خدیوی یکی از بهترین متخصصان ارتودنسی در شرق تهران است که در ایران و کانادا تحصیل و تخصص ارتودنسی خود را دریافت کرده است. بنابراین اگر به دنبال بهترین متخصص ارتودنسی کودکان در شرق تهران هستید یا می‌خواهید با هزینه کمتری این کار را انجام دهید، حتما برای معاینه از دکتر خدیوی وقت بگیرید.

۴.۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *